GlobalSearch.cz

Galerie

GlobalSearch.cz - nápověda:

Jaké výhody získám registrací ?
Vyplněním jednoduchého registračního formuláře získáte víceméně neomezený prostor pro Vaše obrázky či fotografie, které můžete během chvíle sdílet se svými přáteli na celém světě. Ovládání je opravdu jednoduché a intuitivní. Pokud se chcete zaregistrovat klikněte na registrovat v horním menu.

Jak přistupovat k obrázkům z internetu ?
Pro přístup k obrázkům existuje jedno jednoduché pravidlo:
http://galerie.globalsearch.cz/uživatelské-jméno/jmeno-galerie.
Jedinou výjimku tvoří galerie s omezeným přístupem.

Jak vyhledávat obrázky ?
Pro vyhledávání obrázků stačí když na úvodní stránce vyplníte Vámi hledané klíčové slovo, nebo kliknete na vyhledávání v horním menu. Server porovná zadané slovo se všemi popisy obrázků a galerií a zobrazí oddělený výpis nalezených galerií a obrázků.

Jak vytvořit novou galerii ?
Po přihlášení vyberte z levého menu položku přidat novou galerii. Do formuláře vpravo vyplňte jméno galerie a případně i její popis. Vaše uživatelské jméno spolu s názvem galerie zbaveným diakritiky a mezerami nahrazenými pomlčkami pak tvroří veřejný odkaz na vaší galerii.

Jak přidat obrázky do galerie?
Nejprve samozřejmě musíte mít u nás vytvořený uživatelský účet. Po příhlášení se v levém panelu zobrazí menu se seznamem akcí, které můžete provádet. Z tohoto menu zvolte přidat novou galerii. Z přehledu galerii v pravém panelu, poté vyberte tu, do které chcete přidat obrázek. Pokud nemáte vytvořenou žádnou galerii nejprve ji musíte vytvořit viz. "Jak vytvořit novou galerii". Po volbě galerie se zobrazí formulář pro přidání obrázků. V pravém horním rohu můžete změnit počet obrázků, které chcete najdnou přidat. Ke každému obrázku můžete napsat stručný popis (max. 255 znaků). Tlačítkem "Odeslat" zahájíte přenos obrázků z vašeho počítače na náš server. POZOR - přenos může trvat i několik minut.

Jak spravovat galerie/obrázky ?
Ve výpisu galerií/obrázků klikněte pod náhledem galerie/obrázku na odkaz "upravit". Budete přesměrováni do nového okna, kde můžete dle libosti měnit nastavení.

Jak nastavit přístup ke galeriím (veřejná/soukromá/veřejná s heslem) ?
Ve správě galerie (po kliknutí na odkaz "upravit" pod náhledem galerie) stačí zvolit Vámi požadovaný přístup ke galeriím.

  • Veřejná galerie (přístup není nijak omezen, kdokoli může prohlížet tuto galerii).
  • Soukromá galerie (pouze uživatel který vlastní tuto galerii ji po přihlášení může prohlížet).
  • Veřejná galerie s heslem (každý kdo zná heslo, které si zvolíte speciálně pro tuto galerii ji může prohlížet).

Jak změnit osobní nastavení ?
Po přihlášení si z levého menu zvolte moje nastavení.

Jak funguje nejoblíbenější obrázek ?
Pokud jste přihlášeni, zobrazuje se Váš obrázek nejvíce navštěvovaný jinými uživateli. Pokud nejste přihlášeni, zobrazuje se nejoblíbenější obrázek na celém serveru. Jak určit, který je nejoblíbenější ? Vyhodnocovací algoritmus bere v úvahu jak dlouho je již obrázek na serveru a kolikrát byl zobrazen.

 
 
© 2008 Galerie.GlobalSearch | Webmaster | RSS
12:55:54, 23.4.2019
Břišní tance Břišní tance Praha Břišní tance Brno Břišní tance Plzeň Goodgame empire
Břišní tance - tolik oblíbená pohybová aktivita určená pro všechny věkové i váhové kategorie, velmi pozitivně působící na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.